Hakkımızda

Tarihçe

1988 yılında İstanbul’da Yavuz Yeşilyurt tarafından kurulan Yeşilyurt  Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren  Yeşilyurt Hukuk Bürosu, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış ve organize olmuştur.

Misyonumuz

Hukukun üstünlüğü, adalet ve hakkaniyet ilkelerine gözeterek, Avukatlık mesleğinin onurunu korumak suretiyle, karşılıklı güven ve dürüstlük içinde, çağdaş ve profesyonel hukuk hizmeti sunarak; özenli bir çalışma ile sır saklamak ve sadakat yükümlülüğüne bağlı şekilde hukuki çözümler üretmektir.   

Hedefimiz; misyonumuzda belirtilen ilkeler ışığında hukuki sorunların sonuç odaklı yaklaşım ile hazırlanacak eylem planı içinde, mümkün olan en kısa sürede ve adaletli bir çözüme ulaştırılmasıdır

Vizyonumuz    

İnsan haklarına saygılı, hukukun üstünlüğüne inanan, her zaman adaleti savunan bireylerin oluşturduğu bir toplumda, güvenilir, çağdaş ve atılımcı bir anlayışla hukukun gelişmesine katkı sunmak, evrensel hukuk değerlerine bağlı hukuk devletini hayata geçirmek için gereken faaliyetler içinde yer almaktır